DİZİ

İyilik Dizisi Rekor Kırıyor! Bütün Eleştirilere Rağmen Yok Böyle Bir şey..

İyilik dizisi yayınlandığı günden bu yana en çok eleştiri alan projeler arasında yer alıyor. Ekran başındaki izleyiciler ise konunun atraksiyonlu olduğunu söylüyor ve işte haberin detayları...

İyilik dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları almasa da kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam eden bir proje oldu. Alınan bilgiler neticesinde dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İyilik dizisi her ne kadar sosyal medyada en çok eleştiren yapımlar arasında yer alsa da ekran başındaki izleyiciler bu projenin yasak elma isimli diziye benzediğini savunarak izlemekten kendilerini alamadıklarını da söyledi.

İyilik Dizine İyilik Yapıldı 

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan İyilik dizisi alınan bilgiler neticesinde sezon finaline girmesinin ardından eski bölümleri ile adeta gündem oldu. Alınan bilgiler neticesinde iyilik isimli dizinin YouTube’dan rekor seviyede izlendiği ortaya çıktı. Bunun ardından iyilik dizisinin yeni sezonunda neler olacağı ise şimdiden merak söz konusu oldu. Dizi her ne kadar eleştirilse de en çok izlenen projeler arasında olmayı da başardı.

Başa dön tuşu