MAGAZİN

Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşkı Olay Oldu! Öyle Şeyler Söylendi ki..

Hande erçel ve Kerem Bursin magazin gündeminde en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde İki ünlü oyuncu tekrardan gündeme bomba gibi düştü ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Hande erçel ve Kerem Bursin en popüler isimler olmak dışında magazin gündeminde de en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde Hande erçel ve Kerem Bursin sen çal kapımı isimli dizide tanışarak aşk yaşadı. Fakat dizinin final yapmasının ardından ikili ayrılma kararı aldı. Hande erçel ve Kerem Bursin’in sen çal kapımı dizisinin final yapmasının ardından ayrılması ise magazin gündeminde hala konuşulan konular arasında bulunuyor. Ikilinin hayranları Hande erçel ve Kerem Bursin’in sırf reytingler için sevgili olduklarını dile getirmeleri ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşkına Şok Gönderme 

Fox TV ekranlarının romantik komedi dizileri arasında yer alan sen çal kapımı isimli dizide tanışıp aşk yaşayan Hande erçel ve Kerem Bursin final kararının ardından bir süre sonra ayrılarak gündeme bomba gibi düştü. Ikilinin sevgili olması dizinin reytinglerine bağlanması ile birlikte ekran başındaki izleyiciler ise bu duruma tescillediklerini ifade etti. Kimi sosyal medya kullanıcıları ise Hande erçel ve Kerem Bursin aşkının başından bu yana gerçek olmadığını sırf dizi reytinglerinden dolayı bir araya geldiklerini savundu. Hande erçel ve Kerem Bursin aşkı her ne kadar son bulsa da ikilinin gerçek bir ilişki yaşayıp yaşamadığı merak ediliyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu