MAGAZİN

Hande Erçel Oyunculuğu Bırakıyor mu? Sosyal Medya Adeta Karıştı! Hayranları Ayağa Kalktı!

Hande Erçel en son Sen Çal Kapımı isimli dizide rol aldı. Ünlü oyuncu Hande Erçel'in daha sonra herhangi bir proje kabul etmemesi ise gözlerden kaçmadı. İşte haberin tüm detayları...

En son sen çal kapımı isimli dizide başrol alan ünlü oyuncu Hande Erçel daha sonra adeta sessizliğe büründü. Ünlü oyuncunun hiçbir projeyi kabul etmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Hande Erçel’den Sonunda Beklenen Açıklama Geldi..

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizide Kerem Bursin ile başrolü paylaşan ünlü oyuncu Hande Erçel daha sonra dizinin final yapması ile birlikte tatil yaparak dinlendi. Kendisine gelen hiçbir projeyi kabul etmeyen ünlü oyuncunun yaptığı bu atak ise dikkatlerden kaçmadı. Hande Erçel’in hayranları ise ünlü oyuncunun oyunculuğu bırakıp bırakmadığını araştırıyor. Hande Erçel bu duruma son noktayı koyarak kendisi gelen her teklifi kabul etmediğini üzerinde düşündüğünü ve artık projelerde titiz davranacağını açıkladı. Ünlü oyuncu tarafından yapılan bu açıklama ise hayranlarını rahatlattı. Disney Plus ile anlaşma sağlayan ünlü oyuncunun şimdi hangi proje ile el sıkışacağı ise merak söz konusu oldu. Ünlü oyuncu şuan için herhangi bir proje hazırlığı içinde olmadığını da sözlerine ekledi.

Başa dön tuşu