MAGAZİN

Hande Erçel Öyle Bir Talepte Bulundu ki.. Yapımcılar Adeta Geri Adım Attı!

Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisinin ardından gerek Türkiye'de gerek ise yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip oldu. Ünlü oyuncu Hande Erçel'in hangi projeye evet diyeceği ise merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

Hande Erçel son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun hangi projeye Evet diyeceği merak ile beklenirken ortaya şok edici bir bir daha atıldı.

Hande Erçel Taleplerini Sıraladı!

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizinin ardından kariyerine çok iyi bir çıkış yakalayan ünlü isim Hande Erçel bunun ardından birçok projeden teklif aldı. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun Can Yaman ile başrolde yer alması için El Turco isimli dizi için düşünüldüğü iddia edildi. Fakat ünlü oyuncunun Can Yaman ile aynı ücreti almak için talepte bulunduğu söyleniyor. Bundan dolayı ünlü oyuncu Hande Erçel’in başrolde yer alma fikrinin askıya alındığı da iddia edilen söylentiler arasında yer alıyor. Fakat bu iddialar ile birlikte ünlü oyuncu Hande Erçel’den herhangi bir açıklama yapılmaması ise dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncunun hayranları ise Hande Erçel’in hangi projeyi kabul edeceğini ve hangi projeye evet diyeceğini merak ile bekliyor.

Başa dön tuşu