MAGAZİN

Hande Erçel Olay Yarattı! Paylaşımları Sınırları Zorladı!

Hande erçel gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile ön plana çıkan oyuncular arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Hande erçel yaptığı paylaşımlar eledi ön plana çıkmaya devam ediyor ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Hande erçel gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile magazin gündeminde en çok konuşulan oyuncuların başında yer alıyor. En son Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizide Eda karakterine hayat veren ünlü oyuncu bunun ardından başka bir proje ile anlaşma sağlamadı. Hande erçel’in başka hiçbir projede yer almaması dikkatten kaçmazken sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ünlü oyuncu yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Hande Erçel Hayranları Çıldırdı!

Magazin gündeminde neredeyse her gün konuşulan ünlü oyuncu Hande erçel sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan oyuncular arasında da yer alıyor. Yaptığı sosyal medya paylaşımları ile sınırları zorlayan ünlü oyuncu alınan bilgiler neticesinde Türk hayranları dışında yurt dışındaki hayranlarından da ilgi ve alaka almaya devam ediyor. Her ne kadar şu an için bir proje ile anlaşma sağlamasa da alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Hande erçel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Yaptığı son paylaşım ile hayranlarının gönlünü fetheden ünlü oyuncu yurt dışındaki hayranlarını da şaşkına çevirdi. Hande erçel hayranları ünlü oyuncunun çok güzel fotoğraflar paylaştığını dile getirerek ona iltifat etmekten geri durmadı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu