MAGAZİN

Hande Erçel mi, Demet Özdemir mi? Adeta Savaş Başladı! Hayranları Birbirine Girdi..

Hande Erçel ve Demet Özdemir hayranları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İkilinin hayranları yaptığı yorumlar ile sosyal medyayı adata salladı. İşte haberin tüm detayları...

Son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Hande Erçel ve Demet Özdemir hayranları sosyal medyada büyük bir savaş başlattı. Alınan bilgiler neticesinde ikilinin hayranları hangi oyuncunun daha güzel ve yetenekli olduğunu tartıştı.

Hande Erçel ve Demet Özdemir Hayranlar Çıldırdı..

Son dönemde yapılan araştırmalar neticesinde Hande Erçel en güzel kadın oyuncu seçilirken Demet Özdemir ise en güzel kadın oyuncu olarak 2. sırada yer aldı. Bu sonuçların ardından Demet Özdemir hayranları ise ünlü oyuncunun ilk sırada yer alması gerektiğini belirterek sosyal medyada Hande Erçel’i eleştirdi. Bu duruma sessiz kalmayan Hande Erçel hayranları ise ünlü oyuncunun hem güzelliği hem de yeteneği ile ön plana çıktığını dile getirdi. Erçel ve Özdemir hayranları sosyal medyada adeta bir savaş başlatırken, 2 oyuncu hakkında yapılan yorumlar da dikkatlerden kaçmadı. Kimi sosyal medya kullanıcısı Demet Özdemir’i yetenekli ve güzel bulurken kimisi ise Hande Erçel’in daha yetenekli ve güzel olduğunu savunuyor. Peki ama sizler ne diyorsunuz Hande Erçel mi Demet Özdemir mi?

Başa dön tuşu