MAGAZİN

Hande Erçel Hayranlarına Müjde! Sonunda Beklenen Oldu! Ünlü Oyuncu Resmen Açıkladı..

Hande erçel en son Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı dizisi ile ekranlara geldi. Şimdi ise ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağı merak ile bekleniyor ve işte haberin detayları...

Hande erçel gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun uzun zamandır bir projede yer almaması ise dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncu Hande erçel bunun sebebini açıkladı.

Hande Erçel Resmen Sebebini Duyurdu

En son Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan ve ekranların en çok izlenen romantik komedi dizileri arasında yer alan sen çal kapımı isimli projede Kerem Bursin ile başrolü paylaşan Hande Erçel dizinin final yapmasının ardından bir süre dinlenme kararı aldı. Bunun ardından alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu neden projelerde yer almadığına dair açıklamalarda bulundu. Bir süre tatil yapmak istediğini dile getiren Hande Erçel artık projeleri değerlendirdiğini ve her projeye olumlu bakmadığını ifade etti. Kendisini mest eden bir proje olduğu takdirde kabul edeceğini de duyurdu.

Başa dön tuşu