MAGAZİN

Hande Erçel Hayranları Toplansın! Müthiş Bir Haber!

Hande erçel sen çal kapımı dizisinin ardından tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ünlü oyuncunun hayranları ise Hande erçel'in ne zaman ekranları döneceğini merak ile bekliyor ve işte haberin detayları...

Hande Erçel sen çal kapımı dizisinin ardından tüm dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran bir oyuncu oldu. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun ne zaman ekranlara döneceği sosyal medya hesabından tartışma söz konusu olurken Hande Erçel hayranları ise bu duruma bir açıklık getirilmesi gerektiğini savunuyor. Hande Erçel ekranları geri mi dönüyor ve işte haberimizde..

Hande Erçel Geri mi Dönüyor?

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizide Eda karakterini hayat veren ünlü oyuncu Hande Erçel kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncular arasında yer aldı. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun sen çal kapımı dizisinin ardından sessizliğe bürünmesi ise hayranlarını tedirgin etti. Şimdilik reklam filmlerinde oynayan ünlü oyuncunun ne zaman ekranlara döneceği ise merak söz konusu olurken sonunda beklenen açıklama yapıldı.

Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Hande Erçel’e birçok yerden teklif geldiği de biliniyor. Fakat ünlü oyuncunun Disney Class ile anlaşma sağlaması ise hayranlarını heyecanlandırırken bir o kadar da düşündürdü. Yapılan araştırmalar sonucunda ünlü oyuncunun yakın zamanda ekranlara döneceği de bekleniyor. Hande Erçel hayranları istediğinde oyuncağın hangi projeye evet diyeceğini merak ile bekliyor.

Başa dön tuşu