MAGAZİN

Hande Erçel Hayranları Çıldırdı! Sosyal Medya Adeta İkiye Bölündü! Neler Oluyor?

Hande Erçel en son Sen Çal Kapımı dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ünlü oyuncunun hayranları ise sosyal medyadan gönderme yaptı. İşte haberin tüm detayları...

Sen Çal Kapımı dizisinde başrol aldıktan sonra kariyerinde çok iyi bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu Hande Erçel gerek Türkiye’de gerek ise yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun son zamanda sessizlik içerisine girmesi ise hayranlarını telaşlandırdı. Kim hayranları ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağını merak ile beklerken kimi hayranları ise Hande Erçel’in oyunculuğu bırakıp bırakmadığını merak ediyor.

Hande Erçel Oyunculuğa Nokta mı Koydu?

Fox TV ekranları romantik komedi dizileri arasında yer alan sen çal kapımı isimli proje geçen sezon yaz ayında kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam eden bir proje olmuştu. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde yer aldığı sen çal kapımı isimli dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu. Fakat ünlü oyuncu Hande Erçel’in sen çal kapımı dizisinin ardından herhangi bir projede yer almaması ise dikkatlerden projede yer almaması ise dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada büyük Yankı uyandıran Hande Erçel hayranları ise ünlü oyuncunun hangi projeyi Kabul edeceğini sorguluyor.

Başa dön tuşu