MAGAZİN

Hande Erçel Gündemi Sarstı! Ne Bu Zarafet!

Hande Erçel gerek güzeldi gerek ise yeteneği ile ön plana çıkmayı başardı. Ilgilen neticesinde ünlü oyuncu kısa sürede gündem oldu ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Hande erçel gerek güzelliği gerek ise yeteneği ile en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu en son Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizide Eda karakterini hayat vererek gerek Türkiye’de gerek ise yurt dışında çok iyi bir çıkış yakaladı. Bunun ile birlikte kariyerinde çok iyi bir çıkış yakalayan Hande erçel sosyal medyada da en çok konuşulan isimlerin başında yer alıyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ünlü oyuncu Hande erçel Türkiye dışında yurt dışından da hayranlarından övgü ve ilgi almaya devam ediyor.

Hande Erçel Hayranlarından Yoğun İlgi 

En son sen çal kapımı isimli dizide başrolde yer alan ünlü oyuncu Hande erçel şimdi ise Disney Plus ile anlaşma sağladı fakat herhangi bir projeye evet dememesi ise dikkatlerden kaçmadı. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağı merak ile beklenirken hayranları ise Hande erçel’in bir an önce ekranları çıkması gerektiği yönünde açıklamalarda bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu