MAGAZİN

Hande Erçel Estetik Güzeli mi? Tartışma Alevlendi! Hayranları Tozu Dumana Kattı!

Hande Erçel son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Peki ama ünlü oyuncu estetik güzeli mi? İşte haberin tüm detayları...

Hande Erçel gerek güzelliği gerek ise yeteneği ile ön plana çıkmayı başardı. Ünlü oyuncu kısa sürede birçok takipçiye de sahip oldu. Fakat ünlü oyuncunun estetik güzeli olduğu söyleniyor.

Hande Erçel Tartışması Sosyal Medyayı İkiye Böldü!

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizide çok iyi bir çıkış yakalayan Hande Erçel gerek Türkiye’de gerek ise yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip olmayı da başardı. Fakat Hande Erçel’in kime hayranları ünlü oyuncunun sadece estetik güzeli olduğunu savunsa da kime hayranı ise Hande Erçel’in zayıfladığını söylüyor. Fakat ünlü oyuncunun ortaya çıkan görüntüleri ise dikkatlerden kaçmadı. Güneşin Kızları isimli dizide Selin karakterini hayat veren Hande Erçel’in orada tamamen farklı olduğunu ve günden güne değiştiğini söyleyen hayranları ünlü oyuncunun eski fotoğraflarını yayınladı. Bunun ile birlikte kimi hayranları ise ünlü oyuncu Hande Erçel’in sadece kilo verdiğini ve bundan dolayı da öyle göründüğünü savunuyor. Bu tartışma alevlenirken Hande Erçel hayranları ise sosyal medyada adeta ikiye bölünmüş durumda. Peki ama siz ne diyorsunuz Hande Erçel estetik güzeli mi?

Başa dön tuşu