MAGAZİN

Hande Erçel Disney Plus’ta Hangi Projede Yer Alacak? Ünlü Oyuncunun Kararı Ne Oldu?

Hande erçel magazin gündemine bomba gibi düşmeyi başardı. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun rol alacağı projede merak söz konusu oldu ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Hande erçel gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile ön plana çıkan oyuncular arasında yer alıyor. Hem özel hayatı hem de iş hayatı ile gündeme gelen ünlü oyuncu Hande erçel en son Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı isimli dizide Eda karakterini hayat vererek gerek Türkiye’de gerek ise yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip oldu. Gündeme sık sık gelen oyuncular arasında yer alan ünlü oyuncu Hande erçel’in en son Disney Plus ile anlaşma sağlamasının ardından ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağı ise hayranları tarafından merak söz konusu oldu.

Hande Erçel Polemiği Bitmiyor!

Fox TV ekranlarını romantik komedi dalındaki dizisi sen çal kapımı isimli projede Eda karakterine Hayat vererek kariyer merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanan ünlü oyuncu Hande erçel şimdi ise kendisine gelen teklifleri değerlendirerek kabul edeceğini belirtti. Ünlü oyuncunun hayranları Hande erçel’in Disney Plus’ta hangi projeye evet diyeceğini araştırırken bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu