DİZİ

Gönül Dağı Dizisi Bir Ayrılık Haberi İle Daha Sarsıldı.. Oyuncular Bir Bir Veda Ediyor!

Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Alınan bilgiye göre Gönül Dağı dizisi bir ayrılık haberi ile gündeme geldi. İşte haberin tüm detayları...

Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşan başarılı bir yapım olarak ön plana çıktı. 2 sezon boyunca çok başarılı bir şekilde ekranlara gelen Gönül Dağı dizisi en son başrol oyuncusu Gülsüm Ali ilhan’a veda etti. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Gülsüm Ali İlhan sezon finalinde diziden ayrılma kararı aldı.

Gönül Dağı Dizisinde Yaprak Dökümü..

TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşan Gönül Dağı dizisi bir ayrılık haberi ile daha sarsıldı. En son dizinin başrol oyuncusu olan ve dilek karakterini hayat veren Gülsüm Ali İlhan ayrılma kararı alarak gündeme bomba gibi düştü. Bunun ile birlikte Gönül Dağı dizisinden bir oyuncu daha ayrılma kararı aldığını açıkladı. Gülsüm Ali İlhan’ın diziden ayrılmasının ardından Taner ve dilek Aşkı da adeta yarım kaldı. Alınan bilgiler neticesinde 3 sezonu ile Eylül ayında ekranlara dönecek olan diziden Selami Ferses karakteri ile izleyicileri eğlendiren Eser Eyüboğlu da diziden ayrılma kararı aldığını açıkladı. Ekran başındaki izleyiciler ise Gönül Dağı dizisinden gelen ayrıcalık haberleri ile birlikte 3. sezonunda neler olacağını Büyük bir merak ile bekliyor. Kimi sosyal medya kullanıcıları ise Gönül Dağı dizisinde yeni sezonda büyük bir boşluk olacağını öne sürüyor.

Başa dön tuşu