DİZİ

Gizli Saklı Dizisinde Müthiş Son! Dizi Adeta Yere Çakıldı! Işte Final Kararı..

Gizli saklı dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alamadı. Alınan bilgiler neticesinde dizi için final kararı gündeme geldi ve işte haberin detayları...

Gizli saklı dizisi çok büyük umutlar ile başlasa da alınan bilgiler neticesinde dizi istediği başarıyı elde edemedi. Ekran başındaki izleyiciler ise gizli saklı isimli dizinin çok saçma ilerlediğini dile getirerek gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile diziyi eleştirmeye devam etti. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde son reyting sonuçlarının açıklanması ile birlikte gizli saklı dizisinin günden güne gerileme yaşadığı ortaya çıktı.

Gizli Saklı Dizisi Sona Yaklaştı..

Gizli saklı dizisinin reytinglerde istediği başarıyı elde edememesinin ardından kanal radikal bir karar vererek final kararı ile gündeme geldi. Alınan bilgiler neticesinde gizli saklı isimli dizi son bölümünde reytinglerde adeta yere çakıldı ve bir kere daha final kararı ile karşı karşıya kaldı. Dizinin kemik izleyici kadrosu ise gizli saklı isimli dizinin final yapmasına üzüldüklerini sosyal medya hesabından bildirse de kimi izleyiciler bu projenin saçma olduğunu dile getirdi. Yaz dizilerinin birbirine benzediğini her fırsatta dile getiren ekran başındaki izleyiciler ise gizli saklı dizisinin ilgi çekici olmadığını ifade etti. Dizinin final kararının ardından bu yaz ekranlarda kalan diğer yaz dizileri de eleştiri odağı oldu. Ekran başındaki izleyiciler yaz dizilerinin bu sene çok başarılı olmadığını ifade etti.

Başa dön tuşu