DİZİ

Gizli Saklı Dizisi Fox Tv’yi Fena Üzdü! Kanal Dizinin Fişini Çekti!

Gizli Saklı dizisi istediği reyting sonuçlarını elde edemedi. Alınan bilgiye göre dizi final kararı ile gündeme geldi. İşte haberin tüm detayları...

Gizli Saklı dizisi her hafta çarşamba akşamları izleyiciler ile buluşan bir yapım oldu. Alınan bilgiler neticesinde dizi son zamanda istediği reyting sonuçlarını elde edemeyerek final kararı ile gündeme geldi.

Sinem Ünsal ve Halit Özgür sarının başrollerinde yer aldığı gizli saklı isimli dizi polisiye Akademisi’nden mezun olan iki genci anlatıyordu. Alınan bilgiler neticesinde Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan gizli saklı dizisi istediği reytingleri elde edemeyerek gündeme final kararı ile geldi.

Gizli Saklı Dizisi Sona Yaklaştı!

Şahin Altuğ’un senaryosunu Kaleme aldığı ve yönetmenliğini Murat Aksu’nun üstlendiği gizli saklı dizisi Çarşamba Akşamları yeni bölümü ile izleyiciler ile buluşuyordu. Dizinin final yapma kararı ile birlikte alınan bilgiler neticesinde bu hafta gizli saklı dizisi son bölümü ile ekranlara gelerek izleyicisine veda etmeye hazırlanıyor.

Dizinin final yapmasının ardından başrol oyuncularının da hangi projeye evet diyeceği şimdiden tartışma söz konusu oldu. Gizli Saklı dizisi final kararı alarak hem ekran başındaki izleyicileri hem de dizinin oyuncu kadrosunu bir hayli şaşırttı. Dizinin başrol oyuncuları Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı’nın ise sosyal medyada yaptığı paylaşım ise dikkatlerden kaçmadı.

Başa dön tuşu