MAGAZİN

Fahriye Evcen Hakkında Şok İddia! Evi Terk mi Etti?

Fahriye Evcen neredeyse her gün magazin gündemine bomba gibi düşen isimler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun evi terk ettiğine dair iddialar da gündeme geldi ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Fahriye Evcen bu zamana kadar rol aldı projeler dışında özel hayatı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir isim oldu. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in eşi Burak Özçivit ile tartışmadan sonra evi terk ettiği söyleniyor. Ünlü oyuncu hakkında ortaya atılan iddialar ile birlikte ne Fahriye Evcen’den ne de Burak özçivit’ten herhangi bir açıklama gelmemesi ise dikkatlerden kaçmadı. Ikilinin hayranları ise bu iddiaların doğru olup olmadığını araştırıyor. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmaması ise herkesi şaşkına çevirdi.

Fahriye Evcen İddiası Büyüyor 

Magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Fahriye Evcen’in geçtiğimiz günlerde eşi Burak Özçivit ile tartıştıktan hemen sonra evi terk ettiğine dair iddialar gündeme bomba gibi düştü. Hatta iddialar bununla da sınırlı kalmadı. Alınan bilgiler neticesinde ortaya atılan iddiaları göre Burak Özçivit’in Fahriye Evcen’e sesini yükselttiği ve bunun ardından oyunu olmasının dayanamayarak evi terk ettiği söyleniyor. Fahriye Evcen hayranları ise bunun gerçek olup olmadığını merak ederken yapılacak olan açıklamayı bekliyor. Fakat konu hakkında ne Fahriye Evcen’dan ne de Burak Özçivit’ten herhangi bir açıklama gelmemesi ise tedirginlik yarattı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu