EKONOMİ

Bankalar Emeklilere Vereceği Büyük Promosyon Dikkat Çekti!

Emeklilere büyük promosyon kapıda. Alınan bilgiler neticesinde bankalar emekli maaşına göre promosyon verecek ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Emeklilere büyük promosyon verilecek. Alınan bilgiler neticesinde emekli maaşını başka bir bankaya taşıyan vatandaşlara promosyon da verilecek. Bunun ile birlikte vatandaşlar hangi bankanın ne kadar ve yüzde kaç oranında promosyon verdiğini araştırırken alınan bilgiler neticesinde emekli maaşını o bankaya taşımak isteyen vatandaş detayları da bankadan öğrenebilir. Yani bankalar ile bireysel bir görüşme yaparak promosyon detaylarını o bankadan öğrenme hakkına sahip olan vatandaş emekli maaşını taşıdıktan hemen sonra promosyon alma hakkına da sahip olacak.

Emeklilere Büyük promosyon Göz Doldurdu

Bankalar emeklileri promosyon verme konusunda birbirleri ile yarışırken alınan bilgiler neticesinde bu oran 8 bin TL civarına kadar çıktı. Bunun ile birlikte kimi bankalar 7 bin TL civarında promosyon verirken kimi bankalar ise emekli maaşını kendi Bankasına taşıması durumunda 8 bin TL civarında promosyon hakkına sahip olacaklarını dairdir bilgi paylaştı. Vatandaşlar ise hangi bankanın yüzde kaç oranında promosyon verdiğini öğrenmek için bankalar ile iletişime geçebilir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu