DİZİ

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosunu Yeniledi! Öyle Bir İsim Geliyor ki.. Dizi Reytingleri Süpürecek!

Emanet dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Alınan bilgiye göre Emanet dizisi hakkında detaylar belli oldu. İşte haberin tüm detayları...

Emanet dizisi Kanal 7’nin en çok izlenen projeleri arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde Türkiye dışında yurt dışında da büyük ilgi gören Emanet dizisi günlük dizi olarak ön plana çıktı. Bunun ile birlikte Sıla Türkoğlu’nun bir sürü önce ani bir şekilde diziden ayrılması gündemi bomba gibi sarstı. Ekran başındaki izleyiciler ise ünlü oyuncunun yerine kimin başrolde olacağını merak ediyor.

Emanet Dizisi Bir Krizi Daha Çözdü..

Emanet dizisi yeni sezon hazırlığına girişti. Alınan bilgiler neticesinde emanet isimli dizinin kadın başrol krizi de çözüme gidiyor. Ünlü oyuncu Sıla Türkoğlu’nun ani bir kararla diziden ayrılmasının ardından ekran başındaki izleyiciler ise başrolde hangi oyuncunun yer alacağını merak ile bekliyor. Yapılan açıklamalara göre dizinin kadın başrol krizi de çözüldü. Alınan bilgiler neticesinde Halil İbrahim Ceyhan’ın başrollerinde yer aldığı Emanet dizisinin yeni sezonundan itibaren ünlü oyuncuya partnerlik yapacak olan kişi de Nana Stambolishvili olacak. Sosyal medyada ünlü oyuncuya karşı herhangi bir bilgi bulunmazken bu kişinin aynı zamanda modellik yaptığı da ortaya çıktı.

Başa dön tuşu