MAGAZİN

Ebru Şahin ve Cedi Osman’dan Şok Edici Tatil Açıklaması!

Ebru Şahin ve Cedi Osman kısa süre önce evlenerek hayatlarını birleştirdi. Tatilin ardından ikili açıklamalarda bulundu ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Ebru Şahin ve Cedi Osman kısa süre önce evlenme kararı alarak hayatlarını birleştirdi. Bunun ile birlikte özellikle Ebru Şahin’in düğününde tercih ettiği gelinlik büyük olay yaratırken ikililerin tatilde verdiği pozlar ve yaptığı paylaşımlarda magazin gündemine bomba gibi düştü. Evlendikten sonra tatil yapan Ebru Şahin ve Cedi Osman kameralara yansıdı ve açıklamalarda bulundu. Tatillerinin nasıl geçtiği hakkında açıklamalarda bulunan Ebru Şahin ve Cedi Osman’dan şok edici açıklamalarda peş peşe geldi. Magazin gündeminden düşmeyen ikili yaptığı açıklamalar ile bir defa daha gündem oldu.

Ebru Şahin Tatili Anlattı 

Yeteneği ve oyunculuğu ile çok iyi bir çıkış yakalayan ve sürekli gündeme gelen ünlü oyuncu Ebru Şahin bu defa tatili hakkında açıklamalarda bulundu. Ebru Şahin ve Cedi Osman çok mutlu olduklarını dile getirerek huzurlu bir tatil geçirdiklerini açıkladı. Bunun ile birlikte mutlu olduklarını dile getiren ikili verdiği pozlar ile de magazin gündemine bomba gibi düştü.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu