MAGAZİN

Ebru Şahin Hayranları İkiye Ayrıldı! Sosyal Medya Adeta Karıştı! Hayranları Ateş Püskürdü..

Ebru Şahin son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Destan isimli dizi ile dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin yine gündeme geldi. İşte haberin tüm detayları...

Ebru Şahin gerek yeteneği gerek güzelliği ise Magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. En son Cedi Osman ile evlilik kararı alan ünlü oyuncu Ebru Şahin magazin gündemine bomba gibi düştü. Ebru Şahin’in tercih ettiği gelinlik ise hala tartışma söz konusu oldu..

Ebru Şahin’in Gelinliği Olay Oldu!

Ebru Şahin Geçtiğimiz günlerde Cedi Osman ile hayatını birleştirme kararı aldı. Bunun ile birlikte magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü isim Ebru Şahin tercih ettiği gelinlik ile hala tartışma konusu olmaya devam ediyor. Ünlü oyuncunun nikahının ardından uzun bir süre geçse de hayranları Ebru Şahin’in tercih ettiği gelinliğin özensiz olduğunu dile getiriyor. Fakat kime hayranları ise Ebru Şahin’in kendine yakışan tarzda bir gelinlik seçtiğini söylüyor. Ebru Şahin’in tercih ettiği gelinlik ise ünlü oyuncunun hayranlarına adeta ikiye ayırdı. Ünlü oyuncu tarafından yapılan her paylaşımın altına yorum yapan hayranları gelinliği beğenmediklerini her fırsatta dile getiriyor. Fakat ünlü oyuncuyu savunan hayranları da Ebru Şahin’in gelinliği çok iyi taşıdığını söylüyor.

Başa dön tuşu