EKONOMİ

Dolar Kuru Haftanın Son Günü Ne Kadar Oldu? Dolar Artıyor mu?

Dolar kuru haftanın son gününde okunu yukarı yöne mi çevirdi? Dolar kuru ne kadar oldu ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

­ Dolar kuru haftanın son gününde okunu yukarı yöne mi çevirdi? Dolar kuru artıyor mu? Vatandaşlar bu sorulara cevap arayarak dolar kurunun ne zaman normal seviyede seyredeceğini merak ile bekliyor. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde Dolar kuru haftanın son gününde 17’nin üzerini gördü. 18’e yaklaşan doların hafta başında ne kadar olacağı ise şimdiden merak söz konusu oldu.

Dolar Kuru Artıyor!

Alınan bilgiler neticesinde Amerika Birleşik Devletleri Dolar kuru artışa gidiyor. Haftanın son gününde ise Dolar kuru 17,96 seviyede seyrediyor. Dolar kurunun geçtiğimiz hafta itibari ile arttığını söyleyen vatandaşlar Pazartesi günü yani haftanın başında dolar kurunun açılışını hangi seviyeden yapacağını araştırıyor.

Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde Dolar kuru ile birlikte altın kuru da hareketlenme yaşıyor. Dolar kurundaki bu artış özellikle ons altın fiyatları ile birlikte yarım altın fiyatlarına da yansıyor. Peki ama Dolar kuru normal seviyede seyredecek mi hafta başında dolar ne kadar olacak?

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu