MAGAZİN

Disney Plus Yeni Projelerini Açıkladı.. İzleyiciler Şimdiden Nefeslerini Tuttu..

Disney Plus yeni film ve dizi projelerini açıkladı. Bu açıklamanın ardından ekran başındaki izleyiciler ise heyecanlarına hakim olamadı ve işte haberin detayları...

Disney Plus isimli platform yeni dizi ve film projelerini izleyiciler ile paylaştı. Alınan bilgiler neticesinde Disney Plus isimli platform ekran başındaki izleyicileri şimdiden heyecanlandırdı. Alınan bilgiler neticesinde netflix platformunu geride bırakan Disney Plus film ve dizi projeleri ile birlikte çok tutuldu..

Disney Plus Netflix’i Geride Bıraktı..

Dizi ve film platformu olan Disney Plus yeni projeleri ile adeta senelerdir Türkiye’de olan netflix’i geride bıraktı. Alınan bilgiler neticesinde çok iyi projeler ile ön plana çıkan Disney Plus yeni dizi ve film projelerini de izleyiciler ile buluşturdu. Disney Plus en son Can Yaman’ın başrollerinde yer aldığı El Turco isimli dizinin yakında ekranlarda olacağını duyurdu. Bu haber karşısında heyecanını gizleyemeyen ekran başındaki izleyiciler ise Disney Plus’ın sosyal medya hesabındaki paylaşımlara yorum yaparak bu dizinin ne zaman ekranlarda olacağını merak ediyor.

Başa dön tuşu