DİZİ

Destan Dizisi Daha Başlamadan Olay Yarattı! Yapımcılar Adeta Harekete Geçti!

Destan dizisi yayınlandığı günden bu yana kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan destan dizisinin yeni bölüm detayları ise merak söz konusu oldu ve işte haberin detayları...

Destan dizisi Atv ekranlarının en çok eleştiri alan projeleri arasında yer alıyor. Dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile çok eleştirirse de kemik izleyici ile yoluna devam ediyor. Ekran başındaki izleyiciler destan dizisinin yeni sezonunda neler olacağını şimdiden merak ile bekliyor.

Destan Dizisi Sosyal Medyada Olay Oldu..

ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan destan isminde dizi daha yeni bölüm fragmanı dahi ortaya çıkmasa da sosyal medyada adeta gündem oldu. Alınan bilgiler neticesinde destan dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile çok eleştirilse de kemik izleyici ile yoluna devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde destan dizisinin yeni bölüm fragmanı da sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Yapılan açıklamalar neticesinde destan dizisinin yeni sezonunda bir takım değişikliklerin yapılacağı da ortaya çıktı. Dizinin daha çok reyting alması için yapımcılar resmen harekete geçti..

Başa dön tuşu