MAGAZİN

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan Beklenen Açıklama Geldi! İkili Müjdeyi Adeta Duyurdu!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç son dönemde özel hayatları ile magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin ne zaman evleneceği ise belli oldu. İşte haberin tüm detayları...

Son dönemde gündemden düşmeyen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ikilisi nikah tarihi hakkında açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde nişanlanan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç şimdi ise evlilik hazırlığına girişti. İkilinin hayranları Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un ne zaman evleneceğini merak ederken sonunda beklenen açıklama yapıldı.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Resmen Tarih Verdi!

Magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti yine gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde nişanlanan ünlü çift Şimdi ise nikah hazırlığına başladı. Nikah hazırlığı devam ederken Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç hayranları ise ikilinin ne zaman evleneceklerine dair soruları her fırsatta sosyal medya hesabından yönetti. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden sonunda beklenen açıklama geldi ve ikili ne zaman evleneceklerini resmen duyurdu. Yapılan açıklamaya göre ünlü çift ağustos ayının sonunda evleneceklerini açıkladı.

Başa dön tuşu