MAGAZİN

Demet Özdemir Üç Gelinlik mi Tercih Edecek? İşte Şok Detay!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç 26 Ağustos tarihinde Nikah Masasına oturarak hayatlarını birleştirecek ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Demet Özdemir son zamanlarda iş hayatı dışında özel hayatı ile de magazin gündemine bomba gibi düşen isimler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun 26 Ağustos tarihinde Oğuzhan Koç ile Nikah Masasına oturarak hayatını birleştireceği ortaya çıktı. Düğün tarihinin netlik kazanmasının ardından alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Demet Özdemir’in üç gelinlik giyeceğine dair iddialar da gündeme geldi. Fakat buna dair ünlü oyuncudan herhangi bir açıklama yapılmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Demet Özdemir Polemiği Gündem Oldu..

Demet Özdemir son günlerde en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde 26 Ağustos tarihinde Nikah Masasına oturacak olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftine dair iddialar da peş peşe geldi. Özellikle ünlü oyuncu Demet Özdemir’in düğünde üç gelinlik tercih ettiğine dair iddialar yapıldı. Ünlü oyuncunun hayranları ise Demet Özdemir’in üç gelinlik giyip giymeyeceğini merak ederken bu konu adeta sosyal medyada da magazin gündemine bomba gibi düştü.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu