DİZİ

Demet Özdemir Öyle Bir Müjde Verdi ki.. Adeta Yer Yerinden Oynadı..

Demet Özdemir uzun süredir ekranlarda olmayan bir oyuncu. Bundan dolayı hayranları da ünlü oyuncunun ne zaman ekranlara döneceğini merak ediyordu. Sonunda ünlü oyuncudan beklenen açıklama geldi. İşte haberin tüm detayları...

Ünlü oyuncu Demet Özdemir Uzun süredir ekranlarda olmayan bir isim. Hayranları ise Demet Özdemir’in ne zaman ekranlara geleceğini merak ile bekliyor.

Demet Özdemir Hasreti Son Buluyor!

En son Disney Plus ile anlaşma yapan Demet Özdemir bu platformda Dünya ile benim aramda isimli projede başrol oldu. Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan ile aynı seti paylaşan ünlü oyuncu Demet Özdemir bunun ardından adeta sessizliğe büründü. Doğduğun ev Kaderindir isimli dizide dram performansı ile ön plana çıkan ünlü oyuncu 2 sezon boyunca Bu projede yer aldı. Bunun ile birlikte yeniden romantik komediye dönüş yapan ünlü oyuncu Aşk taktikleri isimli filmde oynayarak ekran karşısına çıktı. Disney Plus ile anlaşma sağlayan ünlü oyuncu Dünya ile benim aramda dizisinin yakında yayınlanacağını duyurdu.

Ünlü oyuncunun hayranları Bu projenin ne zaman ekranlara geleceğini merak ile beklerken sonunda demek Özdemir’den beklenen açıklama geldi. Demet Özdemir tam olarak tarih veremediğini söyleyerek dizinin yakın zamanda ekranlarda olacağını ifade etti. Ünlü oyuncu tarafından yapılan bu açıklama ise Demet Özdemir hayranlarını bir hayli sevindirdi. Ünlü oyuncunun hayranları şimdi Dünya ile benim aramda isimli projenin fragmanının yayınlanacağı tarihi de merak ile bekliyor.

Başa dön tuşu