MAGAZİN

Demet Özdemir Nikah Masasına Oturuyor! Detaylar Belli Oldu!

Demet Özdemir alınan bilgiler neticesinde geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç ile nişanlandı. Ikilinin yakın zamanda evleneceği de biliniyor ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Demet Özdemir alınan bilgiler neticesinde geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile nişan yaptı. Ikilinin nişanlanmasının ardından yakın zamanda nikah masasına oturacağı da ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun hayranları ise Demet Özdemir’in düğününde ne gibi bir gelinlik tercih edeceğini merak ile bekliyor.

Demet Özdemir Gelinliği Merak Söz Konusu Oldu!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir Hem güzelliği hem de yeteneği ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç ile nişanlanmasının ardından düğün nikah tarihlerinin ise ne zaman olacağı şimdiden sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Ne Demet Özdemir ne de Oğuzhan Koç bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmaz iken ikilinin hayranları şimdiden ünlü oyuncu Demet Özdemir’in gelinliğini merak ediyor.

Oğuzhan Koç ile uzun süre birliktelik yaşayan Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde nişanlanma kararı aldı. Şimdi ise ikilinin ne zaman nikah masasına oturacağı araştırılıyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu