MAGAZİN

Demet Özdemir Konsere Katıldı! Samimi Tavırları Dikkat Çekti

Demet Özdemir son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu nişanlısı Oğuzhan Koç şarkı söylerken en ön safhada onu izledi ve işte haberin detayları..

GOOGLE News Abone Olun

Demet Özdemir son zamanlarda iş hayatı dışında özel hayatı ile ilgili de en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Demet Özdemir en son Oğuzhan Koç ile nişanlanarak magazin gündemine bomba gibi düştü. Ikilinin evlilik tarihi merak ile beklenirken Demet Özdemir Oğuzhan Koç’un verdiği bir konsere katılarak en ön safhada nişanlısını izledi. Samimi tavırları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Demet Özdemir genellikle sempatik tavırları ile de hayranları tarafından çok seviliyor.

Demet Özdemir Sempatik Tavırları İle Kameralara Takıldı 

Rol aldığı dizilerde Hayat verdiği karakterler ile ön plana çıkan ünlü oyuncu Demet Özdemir bu defa özel hayatı ile ilgili en çok konuşulan isimlerin başında yer aldı. Alınan bilgiler neticesinde Oğuzhan Koç ile çok ilgiden bir ilişkisi olduğunu dile getiren ünlü oyuncu Demet Özdemir bu defa nişanlısının verdiği konsere katılarak en ön safhadan ona eşlik etti. Bunun ile birlikte ünlü oyuncunun giydiği kıyafet dışında samimi ve sempatik tavırları ise kameralara yansıdı. Demet Özdemir hayranları ünlü oyuncunun hep sempatik olduğunu dile getirdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu