MAGAZİN

Can Yaman’dan Müthiş Atak! Ünlü Oyuncu Resmen Türkiye’ye Dönüyor!

Can Yaman bu zamana kadar birçok projede yer alarak kariyerinde çok önemli bir çıkış yakaladı. Ünlü oyuncu Can Yaman bu defa Disney Plus ile anlaşma sağladı. İşte haberin tüm detayları...

Can Yaman bu zamana kadar birçok başarılı projeye imza attı. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Can Yaman İtalya’da birçok reklam ve proje filminde yer aldı.

Can Yaman’dan Türkiye Atağı!

Erkenci kuş isimli dizinin ardından Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan ve ekranların romantik komedi dizisi olan bay yanlış isimli dizide Özge Gürel ile başrolde yer alan Can Yaman bunun ardından kendisine İtalya’dan gelen teklifleri kabul etti. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun tekrardan Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise merak söz konusu olurken sonunda beklenen açıklama yapıldı. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Can Yaman El Turco isimli dizinin çekimleri için Türkiye’ye gelecek. Fakat ünlü oyuncunun izinin çekimlerinin ardından tekrardan İtalya’ya gideceği söyleniyor. Can Yaman hayranları ise ünlü oyuncunun başrollerinde yer alacağı ve Disney Plus’ta yayınlanacak olan El Turco isimli dizinin detaylarını merak ile bekliyor.

Başa dön tuşu