MAGAZİN

Büşra Develi’den Şok Eden Detay Açıklama! Ünlü Oyuncu Tamamen Djitale mi Dönüyor?

Büşra Develi gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fakat ünlü oyuncu Büşra Develi hayranları ise ünlü oyuncunun ne zaman ekranlara döneceğini merak ediyor. işte haberin tüm detayları...

Büşra Develi yaz dönemini dinlenerek geçiren oyuncuların arasında yer aldı. Yaz dönemi dinlendiğini dile getiren ünlü oyuncu bu süreçte kendisine gelen projeleri kabul etmediğini de dile getirdi. Bunun ile birlikte Eylül ayında başlayacak yeni sezon teklifleri için değerlendirmelerde bulunacağını söyledi.

Büşra Develi’den Müthiş Dönüş!

Yetenekli ve güzel oyuncu Büşra Develi televizyonda en son ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Akıncı isimli dizide başrolde yer almıştı. Şükrü Özyılmaz ile başrolü paylaşan ünlü oyuncu Büşra Develi dizinin final yapmasının ardından dinlenme kararı aldı. Bir süre sonra dijital platformda yayınlanan erkek severse isimli dizide Zeynep Uysal karakterini hayat verdi. Ünlü oyuncu Büşra Develi televizyon dizilerini özlediğini dile getirerek yaz dönemi içinde bir şey yapmadığını kış dönemi için projeler olduğunu ifade etti. Kendisine gelen teklifler olduğunu dile getiren ünlü oyuncu Eylül başında başlayacak kış sezonu için gelen projeleri değerlendirdiğini dijital ya da televizyon işi ayrımı yapmadığını fakat kafasına net bir şey olmadığını ifade etti. Büşra Develi hayranları ise ünlü oyuncunun ne zaman ekranlara döneceğini merak ile bekliyor.

Başa dön tuşu