DİZİ

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Rekor Tazeledi! İzleyiciler Yapımcılara Seslendi..

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam eden bir yapım oldu. Bunun ile birlikte dizinin tekrardan ekranlara gelmesinin ardından Bir Zamanlar Çukurova izleyicileri yapımcılara seslendi ve işte haberin detayları...

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Atv ekranlarının en çok izlenen projeleri arasında yer alan bir yapım oldu. ATV ekranlarında bir dönem izleyiciler ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi yayınlandığı günden bu yana reyting rekorlarına imza attı. Fakat dizinin final yapmasının ardından izleyiciler derin bir üzüntü yaşadı.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yeniden Ekranlarda!

Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi alınan bilgiler neticesinde ATV ekranlarında yeniden dahil oldu. Ekran başındaki izleyiciler ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çok güzel bir yapım olduğunu fakat neden final yaptığını sorguluyor. Alınan bilgiler neticesinde gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4 sezon boyunca ekranlarda izleyiciler ile buluştu. Bunun ile birlikte dizinin tekrardan ekranlara gelmesinin ardından ekran başındaki izleyiciler yapımcılara seslenerek dizinin bir sezon daha ekranlara çıkması gerektiğini savundu.

Başa dön tuşu