DİZİ

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi İçin Şok Karar! Ekranlara Gelmeye Devam Edecek!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer aldı. Dizinin final yapmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova dizisi hakkında şok bir karar açıklandı. İşte haberin tüm detayları...

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Atv ekranlarının en çok izlenen projeleri arasında yer aldı. Dizinin final yapmasının ardından şok bir karar izleyiciler ile buluştu. Alınan bilgiler neticesinde Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeniden ekranlara gelmeye devam edecek.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yine Yeniden!

ATV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden bu yana en çok izlenen projeler arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yaklaşık 4 sezon boyunca kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam etti. Dönemin en çok izlenen projeleri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi hakkında şok bir karar izleyiciler ile buluştu. Dizinin final yapması ile ekran başındaki izleyiciler bu kararı sert tepki göstermişti. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde Atv ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1. bölümünden itibaren ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizi yeniden ATV ekranlarında ilk bölümü ile yayınlanıyor. Bu karar karşısında çok sevinen izleyiciler Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çok kaliteli bir yapım olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

Başa dön tuşu