AKTÜEL

Bim Marketler Haftalık Aktüel Ürün Listesini Açıkladı! Gıdadan Bakım Ürünlerine Kadar Birçok Ürün İndirimde!

BİM marketler zinciri haftalık olarak aktüelli ürün listesini açıkladı. Alınan bilgiler neticesinde bu hafta birçok üründe indirim meydana geliyor ve işte haberin detayları...

BİM marketler zinciri haftalık olarak aktüelli ürün listesine alıcılar ile buluşturuyor. Alınan bilgiler neticesinde bu hafta BİM marketler zincirinde birçok ürün indirimli olarak raflarda yerini alacak. BİM marketler zincirinde Pazartesi günü başlayacak olan indirim yaklaşık 4 gün sürecek. Peki ama bu hafta BİM marketler zincirinde hangi ürünler ne kadar indirime girecek vatandaştan soruların cevabını arıyor ve işte haberimizde..

Bim Marketler İndirimi Duyurdu!

Yaptığı indirimler ile vatandaşın yüzünü Güldürürken aynı zamanda cebini rahatlatan Bim Marketler Zinciri bu haftalık indirimli aktüel ürün listesini açıkladı. Alınan bilgiler neticesinde bu hafta peyniri gram fiyatında büyük bir indirim meydana gelecek. Gıda ürünlerinde daha çok süt ürünlerinde indirim uygulanırken aynı zamanda çay ürünlerinde de haftalık olarak indirim meydana gelecek. Gıda ürünleri dışında bakım ürünlerinde de indirim uygulanacak. BİM marketler zinciri bu hafta oje ve pamuk gibi ürünlerde indirim uygularken aynı zamanda yüz temizleme jellerini de neredeyse yarı fiyatını indirecek. Pazartesi günü başlayacak olan indirimi yaklaşık 4 gün sürmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu