AKTÜEL

Bim Market Zincirinde Ayçiçek Yağı Neredeyse Yarı Fiyatına Düşüyor!

BİM marketler zinciri haftalık olarak aktüelli ürün listesini açıkladı. Alınan bilgiler neticesinde BİM marketler zincirinde ayçiçek yağı fiyatı da düşüyor ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

BİM marketler zinciri haftalık olarak aktüelli ürün listesini paylaştı. Alınan bilgiler neticesinde BİM marketler zincirinden yapılacak olan alışverişlerde bu hafta birçok üründe indirim meydana gelecek. Gıda ürünlerinden bakım ürünlerine kadar her hafta neredeyse indirim yapan BİM marketler zinciri bu indirimli ürünler ile vatandaşın hem yüzünü güldürüyor hem de cebini rahatlatıyor.

Bim Marketlerde İndirim Günleri

BİM marketler zincirinde bu hafta başlayacak olan indirimli ürün listelerinde en dikkat çeken ise ayçiçek yağı oldu. Alınan bilgiler neticesinde bu hafta BİM marketler zincirinde ayçiçek yağı 150 ile 180 TL arasında değişiyor. Neredeyse her hafta indirimli ürünler ile gündeme gelen BİM marketler zinciri yine bu hafta da indirimli aktüel ürün listesini vatandaşlar ile paylaştı.

Bu hafta BİM marketler zincirinde ayçiçek yağı 150 ile 180 TL arasında raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Bunun ile birlikte tuvalet peçetesi de yine BİM marketler zincirinde 32 TL’ye indirimli olarak raflarda yerini alacak. Gıda ürünleri dışında banyo eşyalarında da yine bu hafta indirim uygulanacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu