MAGAZİN

Berk Atan Gönül Dağı Dizisinden Ayrılıyor mu? Ünlü Oyuncu Yeni Projesini Açıkladı..

Berk Atan Gönül Dağı dizisinin başından bu yana kadroda yer alan bir oyuncu oldu. Ünlü oyuncu Berk Atan yeni dizi setinden ilk kareleri paylaştı. İşte haberin tüm detayları...

Berk Atan Gönül Dağı isimli dizinin başrollerinde yer alan yetenekli bir oyuncu. TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşan Gönül Dağı dizisinin başrollerinde yer alan oyuncunun yeni projesi ortaya çıktı..

Berk Atan İddiaları Asılsız Çıktı!

TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşan Gönül Dağı isimli dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu. Dizinin başrol oyuncusu Berk Atan yeni projesi ile adeta gündem oldu. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Berk Atan Yağmur Tanrı sevsin ile başrolü paylaşarak 3. Gün isimli sinema filminde rol almaya hazırlanıyor. Bu haberin ardından ünlü oyuncunun Gönül Dağı isimli diziye veda edip etmeyeceği ise tartışma söz konusu oldu. Fakat alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun Gönül Dağı isimli dizinin yeni sezonunda yer alacağı ve projeye veda etmeyeceği ortaya çıktı. Bu açıklamanın ardından Gönül Dağı isimli dizinin izleyicileri ise rahat bir nefes aldı.

Başa dön tuşu