MAGAZİN

Beren Saat Sonuncu Sıraya Yerleşti! Ünlü Oyuncunun Hayranları Ayağa Kalktı!

Beren Saat gerek güzelliği gerek ise yeteneği ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Beren Saat en güzel oyuncu sıralamasında onuncu oldu. İşte haberin tüm detayları...

Beren Saat gerek güzelliği gerek ise yeteneği ile ön plana çıkmaya devam eden bir isim. Fakat alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun en güzel oyuncu sıralamasında 10. sıraya yerleştiği ortaya çıktı.

Beren Saat Hayranları Sonuca Tepki Gösterdi..

En güzel oyuncu sıralaması yapıldı ve ilk ona giren Türk oyuncular açıklandı. Alınan bilgiler neticesinde Hande Erçel ve Demet Özdemir adeta birincilik için yarışırken Beren Saat ise en güzel Türk oyuncu arasında son sırada yer aldı. Sonuçların açıklanmasının ardından Beren Saat hayranları bu sonuca sosyal medya hesaplarından tepki gösterdi. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Beren Saat’in çok yetenekli ve güzel olduğunu Hande Erçel’den daha çok ön plana çıktığını savundu. Ünlü oyuncunun son sırada yer almasının haksızlık olduğunu dile getiren Beren Saat hayranları özellikle Aşk-ı Memnu’yu işaret etti. Yapılan açıklamalara göre en güzel Türk oyuncular arasında ilk sırayı Hande Erçel kaptı. Bunun ile birlikte Demet Özdemir 2. sırada yer alırken Elçin Sangu ise 3. sıraya yerleşti.

Başa dön tuşu