DİZİ

Aziz Dizisi Başlamadan Bitiyor mu? Dizi Hakkında Resmi Açıklama Yapıldı!

Aziz dizisi yayınlandığı günden bu yana istediği sonuçları elde edemedi. Bundan dolayı Aziz dizisinin akıbeti de merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

Aziz dizisi yayınlandığı günden bu yana istediği reytingleri elde edemese de yoluna devam eden bir. Alınan bilgiler neticesinde konusu dışında oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aziz dizisi reytinglerde istediği sonuçları elde edemedi. Bundan dolayı Aziz dizisinin yeni sezonda ekranlara gelip gelmeyeceği de merak söz konusu oldu.

Aziz Dizisinden Beklenen Atak!

Show TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Aziz isimli dizi yayınlandığı günden bu yana reytinglerde iyi bir sonuç elde edemedi. Bundan dolayı dizinin final yapıp yapmayacağı merak söz konusu oldu. Başrollerinde Murat Yıldırım’ın yer aldığı Aziz dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile çok başarılı bir yapım olsa da izleyiciler yapımı eleştirmeye devam ediyor. Yapılan araştırmalara göre alınan bilgiler neticesinde Aziz dizisinin bu sezon yeni bölümleri ile ekranları geleceği de ortaya çıktı. Yani dizi her ne kadar istediği sonuçları elde edemese de kanal ve yapım ekibi dizinin devam edeceğini açıkladı. Aziz dizisinin kemik izleyici kadrosu ise bu haber karşısında bir hayli sevindi.

Başa dön tuşu