MAGAZİN

Aybuke Pusat Resmen Resti Çekti! Ünlü Oyuncu Şimdi Ne Yapacak?

Aybüke Pusat gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Aybüke pusat'a birçok teklif gitmesine rağmen ünlü oyuncu sessizliğe büründü ve işte haberin detayları...

Aybüke Pusat rol aldığı projelerin hakkından gelerek çok iyi performanslar ortaya koydu. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile dikkatleri üzerine çekerek birçok yapımcının da yeni gözdesi oldu. Ünlü oyuncunun hayranları ise Aybüke Pusat’ın şimdi hangi projeye evet diyeceğini merak ile bekliyor.

Aybuke Pusat Sessizliğe Büründü..

Bu zamana kadar birçok projede rol alan ünlü oyuncu Aybüke Pusat kendisine gelen teklifleri kabul etmeyerek tatil yapmayı tercih etti. Bu zamana kadar hayat verdiği karakterleri çok iyi canlandıran ünlü oyuncu Aybüke Pusat hayranları da merak ile yeni projeyi araştırıyor. Fakat ünlü oyuncu şu an herhangi bir proje ile anlaşma sağlamadı. Hatta alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Aybüke Pusat kendisine gelen teklifleri de kabul etmedi. Aybüke Pusat’ın yaptığı bu hamle ise hayranlarını düşündürüyor.

Başa dön tuşu