DİZİ

Arka Sokaklar Dizisinde Hazin Son! Mesut Komiser Resmen Ayrılıyor!

Arka Sokaklar dizisi ekranların en uzun soluklu projesi olarak herkes tarafından ilgi ile takip ediliyor. Alınan bilgiler neticesinde diziden bir oyuncunun daha ayrılacağı iddia edildi. İşte haberin tüm detayları...

Arka Sokaklar dizisi Kanal D ekranlarının en uzun soluklu projesi olarak biliniyor 17 sezon boyunca yoluna devam eden Arka Sokaklar dizisi çok sıkı bir izleyici kitlesine sahip. İlk bölümünden bu yana gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran proje bir ayrılık haberi ile gündeme geldi.

Arka Sokaklar Dizisi İçin Şok İddia!

16 yıldır izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisi Birçok genç oyuncunun da yolunu açtı. Alınan bilgiler neticesinde dizinin oyuncu kadrosuna bugüne kadar birçok ünlü isim dahil oldu. Bunun ile birlikte Arka Sokaklar dizisinin ilk bölümünden bu yana birçok oyuncu ve karakterde diziden ayrılma kararı aldı. Arka Sokaklar dizisinden üzücü bir haber daha geldi. Yapılan açıklamalara göre ilk bölümünden bu yana dizinin izleyici kadrosunda yer alan Mesut Komiser karakterini hayat veren Şevket Çoruh’un Arka Sokaklar dizisinden ayrılacağı iddia ediliyor. Ünlü oyuncunun Arka Sokaklar dizisinden Ayrıldıktan hemen sonra Tiyatro ve sinema filmlerini ağırlık vereceği de söyleniyor. Ekranların en deneyimli oyuncularından biri olan Şevket Çoruh 2006 yılından bu yana Arka Sokaklar dizisinde Komiser Mesut karakterine hayat veren başarılı bir oyuncu. Fakat ünlü oyuncunun diziden ayrılacağına dair herhangi bir açıklama yapmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Başa dön tuşu