AKTÜEL

Aktüelli Ürün Listeleri Açıklandı! Bu Hafya Hangi Market İndirime Gidiyor?

Aktüelli ürün listeleri hakkında açıklamalarda bulunan marketler bu haftanın indirimli ürünlerini de paylaştı ve işte haberin detayları..

GOOGLE News Abone Olun

Aktüelli ürün listeleri hakkında açıklamalarda bulunan birçok market bu haftanın indirimli ürün listelerini paylaştı. Alınan bilgiler neticesinde bu hafta BİM marketler zinciri aktüelli ürün listesini açıkladı ve pazartesi günü indirimli ürünlerin raflarda olacağını bildirdi. BİM marketler zinciri dışında şok marketlerde bu hafta perşembe günü aktüelli ürün listesine vatandaşlar ile paylaşacağını açıkladı.

Pazartesi gününden itibaren BİM marketler zinciri dışında Şok Marketler Zinciri de perşembe günü aktüelli ürün listesini paylaşacak. Alınan bilgiler neticesinde bu hafta BİM marketler zincirinde birçok ürün indirimli olarak raflarda yerini alacak. Bunun ile birlikte daha çok süt ürünlerinde indirim uygulayacak olan BİM marketler Zinciri bakım ürünlerinde de indirim yapacağını duyurdu.

Perşembe günü aktüelli ürün listesini açıklayacak olan Şok Marketler Zinciri de aynı şekilde bu hafta gıda ürünlerinden bakım ürünlerine kadar birçok üründe indirim yapacağını duyurdu. Alınan bilgiler neticesinde Şok Marketler zincirinde bu hafta gıda ürünlerinde neredeyse yarı fiyatına düşecek olan ürünler de yer alacak. Perşembe günü başlayacak olan aktüelli indirimli ürünler 2 gün boyunca neredeyse yarı fiyatına raflarda yerini alacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu