MAGAZİN

Akın Akınözü ve Ebru Şahin Arasında Neler Oluyor? Akınözü’nden Şok Açıklama!

Akın Akınözü geçtiğimiz günlerde kameralara yakalandı. Kariyeri hakkında açıklamalarda bulunan ünlü oyuncuya rol arkadaşı Ebru Şahin soruldu ve işte haberin detayları...

Akın Akınözü ve Ebru Şahin ikilisi ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan hercai isimli dizide başrolü paylaştı. Bunun ardından ikilerin arasında neler olduğu merak söz konusu olurken geçtiğimiz günlerde kameralara yansıyan Akın Akınözü ise bir takım açıklamalarda bulundu. Kendisine Ebru Şahin’in sorulmasının ardından takındığı tavır ise dikkatlerden kaçmadı.

Akın Akınözü’nün Tavrı Şaşırttı..

Ünlü oyuncu Akın Akınözü ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşan hercai isimli dizide çok iyi bir çıkış yakalayarak kariyerinde iyi bir yere ulaştı. Geçtiğimiz günlerde kameralara yansıyan ünlü oyuncu kariyeri hakkında açıklamalarda bulunarak projeleri değerlendirdiğini söyledi. Bunun üzerine kendisine ünlü oyuncu Ebru Şahin sorulduğunda cevap vermemeyi tercih eden Akın Akınözü’nün bu tavrı ise dikkatlerden kaçmadı. Bir zamanlar aynı projede yer alan ikilinin arasında neler geçtiği ise merak söz konusu oldu.

Başa dön tuşu