DİZİ

Ah Nerede Dizisinde Hazin Son! Sonunda Dizi Hakkında Beklenen Karar..

Ah Nerede isimli dizi alınan bilgiler neticesinde ekran başındaki izleyiciler tarafından eleştiri söz konusu oldu ve işte haberin detayları...

Ah Nerede dizisi yayınlandığı günden bu yana reytinglerde istediği sonucu elde edemedi. Alınan bilgiler neticesinde çok büyük umutlar ile ekranlara gelen dizi günden güne izleyici kaybı yaşamaya da devam ediyor. Fakat Ah Nerede dizisinin kemik izleyici kadrosu ise bu dizinin güzel olduğunu yere konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile diğer dizilere oranla daha kaliteli olduğunu savunuyor.

Ah Nerede Dizisinde Olay Üstüne Olay!

Türk sinemasından uyarlanan ah nerede dizisinde özellikle başrol oyuncuları hedef alınarak eleştirildi. Fakat alınan bilgiler neticesinde dizinin ilerleyen bölümlerde daha çok atraksiyon kazanacağı da ortaya çıktı. Ekran başındaki izleyiciler ise bu karar karşısında sevinerek yeni bölümlerini merak ile beklediklerini dile getirdi. Ekranların en çok izlenen dizisi olma umudu ile başlayan Ah Nerede isimli dizinin yeni bölümleri şimdi merak ile beklenirken yapılacak olan değişiklikler de tartışma konusu oldu.

Başa dön tuşu