DİZİ

Ah Nerede Dizisi Sona Yaklaştı! Final Kararı Ortalığı Karıştırdı

Ah Nerede dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alamadı. Alınan bilgiler neticesinde dizi final kararı ile gündeme geldi ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Ah Nerede dizisi yayınlandığı günden bu yana reytinglerde çok kötü başarılar elde ederek bu zamana kadar devam eden yapımlar arasında yer aldı. Alınan bilgiler neticesinde dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile en çok konuşulan yapımlar arasında yer alsa da eleştiriler de art arda geldi. Bunun ile birlikte Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan ve beyazbperdeden alıntılanan Ah Nerede isimli dizi final kararı aldı. Dizinin kemik izleyici kadrosu her ne kadar bu kararı tepki gösterse de kanal ve yapım ekibi düşen reytinglerden dolayı dizinin daha fazla devam edemeyeceğini açıkladı.

Ah Nerede Dizisi Final Kararı İle Sarsıldı

Her ne kadar kendinden emin bir şekilde yola çıkan Ah Nerede isimli dizi reytinglerde yayınlanan son bölümde neredeyse eksilere düştü. Ekran başındaki izleyiciler ise Ah Nerede isimli dizimiz konusu ve oyuncu kadrosu itibariyle filminden daha farklı olduğunu söyleyerek diziye eleştiri üstüne eleştiri yaptı. Bunun ardından kanal ve yapım ekibi ise Ah Nerede isimli dizinin 7. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edeceğini açıkladı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu