DİZİ

Ah Nerede Dizisi Sona Yaklaştı! Dizi Final Yapıyor!

Ah Nerede dizisi alınan bilgiler neticesinde düşük reytinglerden dolayı final yapma kararı aldı ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Ah Nerede dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alamayarak yoluna devam eden bir proje oldu. Alınan bilgiler neticesinde Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Ah Nerede isimli dizi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam etse de konusu ve oyuncu kadrosu ile en çok eleştir alan diziler arasında yer aldı. Bunun ile birlikte dizinin final kararı aldığı da ortaya çıktı.

Ah Nerede Dizisinde Hazin Son!

Nil Keser ve Oktay Çubuk ikilisinin başrollerinde yer aldığı Ah Nerede isimli dizi yayınlandığı günden bu yana istediği reyting sonuçlarını alamayarak final kararı ile gündeme bomba gibi düştü. Konusu ve oyuncu kadrosu ile en çok eleştiri alan diziler arasında yer alan Ah Nerede isimli projenin final yapacağı ortaya çıktı. Yapılan açıklamaları göre alınan bilgiler neticesinde Ah Nerede isimli romantik komedi dalındaki dizi 7. bölümü itibari ile final yaparak ekranlara veda etme kararı aldı. Yani dizi artık final yaparak ekranlara veda edecek. Bu durum dizinin kemik izleyici kadrosunu üzerken ekran başındaki izleyiciler ise bu kararın daha erken verilmesi gerektiğini savundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu