DİZİ

Ah Nerede Dizisi Şeytanın Bacağını Kırdı! Dizi Rahat Bir Nefes Aldı..

Ah Nerede dizisi ekranlara geldi günden bu yana istediği reyting sonuçlarını elde edemedi. Fakat alınan bilgiler neticesinde Ah Nerede dizisi son bölümü ile ağızları açık bıraktı ve işte haberin detayları...

Ah Nerede dizisi Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Yeşilçam filminin diziye uyarlanmasının ardından Star TV ekranlarında her hafta cuma günü ekranlara gelen Ah Nerede isimli dizi yayınlandığı günden bu yana reytinglerde istediği başarıyı elde edemeyerek gündeme bomba gibi düşmüştü. Bunun ardından alınan bilgiler neticesinde Ah Nerede isimli dizinin son bölümü ile birlikte reytinglerde biraz ilerleme sağladığı ortaya çıktı.

Ah Nerede Dizisi Yüzleri Güldürdü..

Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Ah Nerede isim ve dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile en çok eleştirilen projeler arasında yer alsa da dizi yayınlanan son bölümü ile izleyicilerden olumlu yönde yorumlar almayı başardı. Alınan bilgiler neticesinde son bölümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ah Nerede isimli dizi biraz da olsa ilerleme katetti. Ekran başındaki izleyiciler ise dizinin bu bölümünün başarılı olduğunu ifade etti. Şimdi ise Ah Nerede dizisinin yeni bölümü merak ile bekleniyor.

Başa dön tuşu