DİZİ

Ah Nerede Dizisi İpin Ucunda! İzleyiciler Başrol Oyuncularına Resmen Ateş Püskürdü!

Ah Nerede dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir proje oldu. Alınan bilgiye göre Senden Daha Güzel dizisi bir süre sonra en çok eleştirilen yapımların başında yer aldı. İşte haberin tüm detayları...

Cuma akşamları izleyiciler ile buluşan Ah Nerede isimli dizi yayınlandığı günden bu yana kemik izleyici kadrosuna sahip olsa da ekran başındaki izleyiciler diziyi eleştirmeye devam ediyor. Yeşilçam’ın projeleri arasında yer alan ve film olarak ekranlara gelen Ah Nerede isimli film şimdilerde ise dizi versiyonu olarak ekranlara geldi. Fakat alınan bilgiler neticesinde Oktay Çubuk ve Nil Keser ikilisinin başrollerinde yer aldığı Ah Nerede dizisi birçok açıdan eleştirildi.

Ah Nerede Dizisine İzleyicilerden Büyük Eleştiri!

Ekran başındaki izleyiciler cuma akşamları yayınlanan Ah Nerede isimli dizinin başrol oyuncularını adeta topa tuttu. Nil Keser ve Oktay Çubuk ikilisinin çok iyi bir performans sergilemediğini dile getiren izleyiciler Türk filminin dizi versiyonunu beğenmediklerini de her fırsatta sosyal medya hesaplarından iletti. Şimdiye kadar 3 bölümü geride bırakan Ah Nerede dizisi 29 Temmuz Cuma günü 4. bölümü ile ekranlara gelecek. Ekran başındaki izleyiciler ise dizi oyuncularının sönük kaldığını Zehra ve Ferit karakterini tam olarak izleyiciye aksettiremediklerini dile getirdi.

Başa dön tuşu