AKTÜEL

A101 İndirim Haberini Duyurdu! Neredeyse Herşey Yarı Fiyatına!

A101 indirim haberi ile gündeme geldi. Alınan bilgiler neticesinde A101 marketler zincirinde birçok ürün indirimli olarak raflarda yerini alacak ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

A101 indirim haberini resmen duyurdu. Alınan bilgiler neticesinde bu hafta başlayacak olan indirimli aktüel ürün listesinde gıda ürünlerinden banyo ürünlerine kadar birçok ürün indirimli olarak raflarda yerini almaya hazırlanıyor. A101 marketler zinciri indirimli ürünlerini açıklayarak birçok ürünün neredeyse yarı fiyatına raflarda yer alacağını bildirdi. Peki ama bu hafta başlayacak olan A101 marketler zincirindeki indirimli aktüel ürün listesinde neler mevcut vatandaş bu soruların cevabını arıyor.

A101 İndirim Listesinde Neler Mevcut?

Salı günü başlayacak olan A101 aktüel ile ürün listesinde birçok ürün neredeyse yarı fiyatına raflarda yerini alacak. Alınan bilgiler neticesinde makarna başta olmak üzere ayçiçek yağında da indirim uygulanacak. Özellikle gıda ürünlerinde yapılacak olan indirim dışında yine banyo ürünlerinde de bu hafta A101 marketten zincirinde indirim uygulanacak. Alınan bilgiler neticesinde A101 marketler zinciri bu hafta indirimli ürün listesini paylaştı. Makarna ve ayçiçek yağı dışında süt ürünlerinde de yine A101 marketler zincirinde indirim olacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu