Site Rengi

dizi haberleri ekonomi haberleri gündem haberleri sağlık haberleri
DOLAR
13,7194
EURO
15,5684
ALTIN
786,58
BIST
1.910
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Çok Bulutlu
14°C
İstanbul
14°C
Çok Bulutlu
Pazartesi Çok Bulutlu
17°C
Salı Gök Gürültülü
16°C
Çarşamba Yağışlı
13°C
Perşembe Çok Bulutlu
14°C

7 Kasım 2021 bugünkü maçlar neler? 7 Kasım bugün kimin maçı var, hangi maçlar var? Süper Lig maç programı

7 Kasım 2021 bugünkü maçlar neler? 7 Kasım bugün kimin maçı var, hangi maçlar var? Süper Lig maç programı

7 Kasım 2021 bugünkü maçlar yine futbol tutkunları tarafından gündemde en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyor. Bugün hangi maçlar var, bugün kimin maçı var, maçların canlı yayın bilgileri gibi birçok sorunun yanıtı merak ediliyor. 7 Kasım 2021 maç programı ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

Futbol tutkusunu kaçırmadan takip etmek isteyen milyonlarca futbolsever 7 Kasım 2021 bugün hangi maçlar var sorusunun yanıtını arama motorunda araştırıyor.7 Kasım günü maç programı ve maçların canlı yayın bilgileri yakından takip ediliyor. Hem Türkiye liglerinde oynanan karşılaşmalar hem de dünya liglerindeki maçlar yakından takip ediliyor. Peki 7 Kasım 2021 bugün kimin maçı var? 7 Kasım 2021 maç programı belli oldu mu? 7 Kasım bugünkü maçlar ve detaylar haberimizde…

7 KASIM 2021 BUGÜNKÜ MAÇLAR

15:00 Marsilya – Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV

15:00 Telavi – Saburtalo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erormuli Liga Youtube

15:00 Falkenbergs – Eskilstuna United İsveç Superettan Bilyoner TV

15:00 Norrby – Sundsvall İsveç Superettan Bilyoner TV

15:00 Östersunds – Gais İsveç Superettan Bilyoner TV

15:00 Dundee FC – Celtic İskoçya Premier Lig Bilyoner TV

15:00 Smorgon – Brest Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV

15:30 Erzgebirge Aue – Heidenheim Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

15:30 Schalke 04 – Darmstadt 98 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4Tivibu Spor 4Bilyoner TV

15:30 St.Pauli – Sandhausen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2Tivibu Spor 3Bilyoner TV 1

5:30 Club Brugge – Standard Liege Belçika Pro League Tivibu SporBilyoner TV

16:00 Fatih Karagümrük – Galatasaray Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

16:00 Adana Demirspor – Hatayspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2

16:00 Balıkesirspor – Adanaspor Spor Toto 1. Lig TRT , Sports Max 1

7-kasim-2021-bugunku-maclar-neler-7-kasim-bugun-kimin-maci-var-hangi-maclar-var-super-lig-mac-pr-2

16:00 Villarreal – Getafe İspanya La Liga Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

16:00 Alcorcon – Amorebieta İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

16:00 Aalborg – Randers Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV

16:00 Vejle – Sonderjyske Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV

16:00 Vendsyssel – Koge Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV

16:00 Kalju – Flora Tallin Estonya Premium Liga Bilyoner TV

16:00 Dainava Alytus – Zalgiris Vilnius Litvanya A Lyga Bilyoner TV

16:00 Lecce – Parma İtalya Serie B Bilyoner TV

16:00 Asteras Tripolis – Lamia Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV

16:00 Magdeburg – SC Verl Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube

16:15 Servette – FC Zurich İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV

16:30 Farul Constanta – Uni. Craiova Romanya Liga 1 Bilyoner TV

16:30 Fortuna Sittard – PSV Hollanda Eredivisie Vole AppBilyoner TV

16:30 Rostov – Rubin Kazan Rusya Premier Lig Bilyoner TV

16:30 Altach – Sturm Graz Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

16:30 LASK – WSG Tirol Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

17:00 Arsenal – Watford İngiltere Premier Lig S Sport Plus

17:00 Everton – Tottenham İngiltere Premier Lig S Sport PlusS Sport

17:00 Leeds United – Leicester City İngiltere Premier Lig S Sport 2S Sport Plus

17:00 Lorient – Brest Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

17:00 Nantes – Strasbourg Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00 Reims – Monaco Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV Aç Futbol

17:00 St. Etienne – Clermont Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner

TV 17:00 Sampdoria – Bologna İtalya Serie A Bilyoner TV

17:00 Udinese – Sassuolo İtalya Serie A Bilyoner TV

17:00 Lokomotif Tiflis – Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00 Tondela – Maritimo Portekiz Liga NOS Bilyoner TV

17:00 Oulu – Rovaniemi Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV

17:00 AIK Stockholm – Östersunds İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

17:00 Hacken – Degerfors İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

17:00 Hammarby – Örebro İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

17:00 Brage – Akropolis İsveç Superettan Bilyoner TV

17:00 Lokomotiv Zagreb – Dinamo Zagreb Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV

17:00 AC Horsens – F.Amager Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV

17:00 Slovan Bratislava – Ruzomberok Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV

17:00 Start – Ranheim Norveç 1. Ligi Bilyoner TV

17:00 Slavia Mozyr – Neman Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV

17:00 Rakow Czestochowa – Pogon Szczecin Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV

17:00 Karvina – Slovacko Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:00 Pardubice – Slavia Prag Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:00 Fastav Zlin – Jablonec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:30 Hertha Berlin – B.Leverkusen Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

18:00 Real Zaragoza – Sporting Gijon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

18:00 Seraing – KAA Gent Belçika Pro League Bilyoner TV

18:00 Aarhus – FC Midtjylland Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV

18:00 Glasgow Rangers – Ross Country İskoçya Premier Lig Bilyoner TV

18:00 Universidad Catolica – Universidad de Chile Şili Primera Ligi Bilyoner TV

18:00 RWDM – Lierse Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV

18:15 Valencia – Atletico Madrid İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

18:15 Crotone – Monza İtalya Serie B Bilyoner TV

18:15 Volos – Aris Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV

18:30 Sumqayıt – Karabağ Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport

18:30 Basel – St.Gallen İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV

18:30 FC Lausanne – Lugano İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV

18:45 Feyenoord – AZ Alkmaar Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

18:45 Vitesse – Utrecht Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

19:00 Fenerbahçe – Kayserispor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

19:00 Kocaelispor – Bursaspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00 Nice – Montpellier Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV

19:00 Dila Gori – Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00 Aluminij – O. Ljubljana Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV

19:00 Mikulas – Spartak Trnava Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV

19:00 Akhmat Grozny – Nizhny Novgorod Rusya Premier Lig Bilyoner TV

19:00 Spartak Moskova – Lokomotiv Moskova Rusya Premier Lig Bilyoner TV

19:00 Wolfsberger – Rapid Wien Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

19:00 Haugesund – Bodo Glimt Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Mjondalen – Viking Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Molde – Sandefjord Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Odds BK – Kristiansund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Tromsö – Stromsgodset Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:30 Köln – Union Berlin Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

19:30 West Ham – Liverpool İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV

19:30 Göteborg – Malmö İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

19:30 Kalmar – Norrköping İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

19:30 Sibenik – Rijeka Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV

19:30 Dinamo Bucuresti – Cluj Romanya Liga 1 Bilyoner TV

19:30 Legia Varşova – Stal Mielec Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV

20:00 Lazio – Salernitana İtalya Serie A S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00 Napoli – Verona İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00 Santa Clara – Porto Portekiz Liga NOS Bilyoner TV

20:00 Brondby IF – Odense Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV

20:00 Sparta Prag – Teplice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

20:15 Almeria – Burgos İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:15 Cartagena – Malaga İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

20:30 Osasuna – Real Sociedad İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

20:30 Mallorca – Elche İspanya La Liga Smart Spor 2, Spor Smart 2, CBC Sport, Bilyoner TV

20:30 Antwerp – Anderlecht Belçika Pro League Tivibu Spor 4Bilyoner TV

20:30 Olympiakos – Ionikos Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV

20:30 Panathinaikos – PAOK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV

21:00 Lilleström – Valerenga Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

21:30 Greuther Fürth – E.Frankfurt Almanya Bundesliga Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

22:00 Paços Ferreira – Sporting Portekiz Liga NOS Bilyoner TV

22:00 Atletico Mineiro – America Mineiro Brezilya Serie A Bilyoner TV

22:00 Bragantino – Atletico PR Brezilya Serie A Bilyoner TV

22:00 Santos – Palmeiras Brezilya Serie A Bilyoner TV

22:00 Silkeborg – Kopenhag Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV

22:00 Vasco Da Gama – Botafogo SP Brezilya Serie B Bilyoner TV

22:00 Ajax – G.A. Eagles Hollanda Eredivisie Vole AppBilyoner TV

22:00 O’Higgins – Nublense Şili Primera Ligi Bilyoner TV

22:00 Wisla Plock – Cracovia Krakow Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV

22:00 Aurora – Santa Cruz Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV

22:00 Westerlo – Waasland Beveren Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV

22:15 Mura – Domzale Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV

22:30 Voluntari – Steaua Bükreş Romanya Liga 1 Bilyoner TV

22:30 Cittadella – Pisa İtalya Serie B Bilyoner TV

22:45 Rennes – Lyon Fransa Ligue 1 Bein Sports 2Bilyoner TV

22:45 Milan – Inter İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV

23:00 Real Betis – Sevilla İspanya La Liga Spor Smart, Smart Spor HD,Bilyoner TV

23:00 Real Sociedad B – Ibiza İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube,Bilyoner TV

23:00 Genk – Cercle Brugge Belçika Pro League Bilyoner TV

23:30 NE Revolution – Miami FC MLS Bilyoner TV

23:30 New York City – Philadelphia Union MLS Bilyoner TV

23:30 Toronto FC – DC United MLS Bilyoner TV

23:30 Cincinnati – Atlanta United MLS Bilyoner TV

23:30 Montreal Impact – Orlando City MLS Bilyoner TV

23:30 Columbus Crew – Chicago Fire MLS Bilyoner TV

23:30 Nashville – NY Red Bulls MLS Bilyoner TV


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.